USTNY TŁUMACZ JĘZYKA ANGIELSKIEGO

Zakres obowiązków

Realizacja zleceń tłumaczeń ustnych konsekutywnych(symultanicznych) w miejscu wskazanym przez klienta
Godziny pracy: od 8.00 do 16.00

Szczegóły oferty

  • Miejsce pracy: Mikołaja Reja 2/4/1, 10-565 Olsztyn, powiat: m. Olsztyn, woj: warmińsko-mazurskie
  • Rodzaj zatrudnienia: Umowa zlecenie / Umowa o świadczenie usług
  • Wynagrodzenie brutto: od 40 PLN
  • Umowa o dzieło
  • Data rozpoczęcia: 28.08.2020

Wymagania konieczne

  • Wykształcenie: wyższe (w tym licencjat), humanistyczne
  • Języki: angielski, w mowie - C2 - biegły, w piśmie - C2 - biegły

Inne oferty pracy:

  • ELEKTROMECHANIK

    "ZAKŁAD DŹWIGOWY" SPÓŁKA CYWILNA ZYGMUNT GROCHOLSKI, ŁUKASZ GROCHOLSKI
    Pyskowice, Polska

  • OPERATOR MASZYN SPAWAJĄCYCH

    kontakt przez PUP
    Legnickie Pole, Polska

  • SPRZEDAWCA

    ANNA MAJEWSKA SKLEP SPOŻYWCZO-PRZEMYSŁOWY
    Babięta, Polska

  • SPRZEDAWCA

    Grzegorz Kołakowski Salon Meblowy "BARTEK"
    Przasnysz, Polska

  • SPRZĄTACZKA

    PROGRESIT AGNIESZKA TREMBECKA
    Olkusz, Polska

  • ELEKTRYK

    "ZAKŁAD DŹWIGOWY" SPÓŁKA CYWILNA ZYGMUNT GROCHOLSKI, ŁUKASZ GROCHOLSKI
    Pyskowice, Polska

  • OPERATOR MASZYN NAWIJAJĄCYCH

    kontakt przez PUP
    Legnickie Pole, Polska

  • KONTROLER GASTROMONII

    kontakt przez PUP
    Mikołajki, Polska

  • MAGAZYNIER - KIEROWCA

    Grzegorz Kołakowski Salon Meblowy "BARTEK"
    Przasnysz, Polska

USTNY TŁUMACZ JĘZYKA ANGIELSKIEGO , Oscar Szkoła Języków Obcych i Biuro Tłumaczeń Joanna Jensen