TECHNOLOG ODLEWNICTWA CIŚNIENIOWEGO

Zakres obowiązków

Praca w delegacji (Dolna Saksonia / Niemcy, Osnabruk, Melle, Bad Oeynhausen).
Udział w procesie projektowania wyrobu, terminowe przygotowywanie dokumentacji technicznej: Flow Chart, control Plant, Control Plan, instrukcje technologiczne, instrukcje stanowiskowe i inne formlarze, ustawianie i uruchamianie nowych procesów, nadzór nad uruchamianiem partii próbnych oraz modyfikowanie już istniejących, analiza bieżących problemów produkcyjnych, analiza wyrobów niezgodnych.
Wynagrodzenie od 17000 zł brutto/ mc
Dojazd do Niemiec oraz pokrycie kosztów mieszkania po stronie pracownika. Pracodawca pokrywa koszty dojazdu do pracy na terenie Niemiec oraz pomaga w zakwaterowaniu.

  • Miejsce pracy: Hetmańska 3N, 82-300 Elbląg, powiat: m. Elbląg, woj: warmińsko-mazurskie
  • praca w wolne dni
  • Rodzaj zatrudnienia: Umowa o pracę na okres próbny
  • Wymiar etatu: 1
  • Zmianowość: jedna zmiana
  • Wynagrodzenie brutto: od 17 000 PLN
  • System wynagradzania: Czasowy ze stawką miesięczną
  • Data rozpoczęcia: 28.08.2020

Wymagania konieczne

  • Wykształcenie: wyższe (w tym licencjat), techniczne
  • Języki: niemiecki, w mowie - A2 - niższy średnio zaawansowany, w piśmie - A2 - niższy średnio zaawansowany
  • Uprawnienia: prawo jazdy kat B

Wymagania pożądane

  • Języki: angielski, w mowie - B1 - średnio zaawansowany, w piśmie - B1 - średnio zaawansowany

Inne wymagania

Wykształcenie wyższe techniczne, mile widzane doświadczenie w zawodzie, znajomość języka niemieckiego i/lub angielskiego - komunikatywnie. Wymagane prawo jazdy kat. B + własny samochód.