TECHNIK INFORMATYK

Zakres obowiązków

-wsparcie pracowników w codzinnej działalności;
-diagnozowanie i ususwanie usterek;
-analizowanie problemów i błedów w obszarze sprzętu i oprogramowania (poziom 1);
-rozwiązywanie problemów w obszarze oprogramowania (poziom 1);
-przetwarzanie i utrzymywanie kont pracowników i uprawnień w ramach analizy błedów;
-wsparcie drugiego poziomu w codziennych zadaniach biznesowych.

  • Miejsce pracy: Jeżowska 9, 42-793 Ciasna, powiat: lubliniecki, woj: śląskie
  • praca stała
  • Rodzaj zatrudnienia: Umowa o pracę na czas nieokreślony
  • Wymiar etatu: 1
  • Zmianowość: jedna zmiana
  • Wynagrodzenie brutto: od 3 500 PLN
  • System wynagradzania: Czasowy ze stawką miesięczną
  • Data rozpoczęcia: 18.06.2020

Wymagania konieczne

  • Wykształcenie: średnie branżowe, brak, kierunek: informatyka
  • Języki: angielski, w mowie - B2 - wyższy średnio zaawansowany, w piśmie - B2 - wyższy średnio zaawansowany, niemiecki, w mowie - B1 - średnio zaawansowany, w piśmie - B1 - średnio zaawansowany
  • Uprawnienia: doświadczenie zawodowe (wymagany staż - lata: 1)