SZWACZKA

Zakres obowiązków

zgodny

Szczegóły oferty

  • Miejsce pracy: Grudziądz, powiat: m. Grudziądz, woj: kujawsko-pomorskie
  • Rodzaj zatrudnienia: Umowa o pracę na czas określony
  • Wymiar etatu: 1
  • Zmianowość: jedna zmiana
  • Wynagrodzenie brutto: od 2 600 PLN
  • System wynagradzania: Czasowy ze stawką miesięczną
  • Data rozpoczęcia: 01.09.2020

Wymagania konieczne

  • Wykształcenie: podstawowe, brak

Inne wymagania

oferta finansowana ze środków EFS RPO IV.

Inne oferty pracy:

  • GLAZURNIK 172

    GRAND - BUD SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ
    Żyrardów, Polska

  • SPRZĄTACZKA BIUROWA 125A

    ARLEN S.A.
    Żyrardów, Polska

  • PRACOWNIK FIZYCZNY

    "AGROL" PRZEDSIĘBIORSTWO PRODUKCYJNO-HANDLOWE SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ
    Raciąż, Polska

  • OPERATOR MASZYN

    "AGROL" PRZEDSIĘBIORSTWO PRODUKCYJNO-HANDLOWE SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ
    Raciąż, Polska

  • POMOCNICZY ROBOTNIK POLOWY

    kontakt przez PUP
    Grodziec, Polska

  • STARSZA PIELĘGNIARKA R86/2253-1088/20

    MIEJSKI ZESPÓŁ OPIEKI ZDROWOTNEJ SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ
    Włocławek, Polska

  • PRACOWNIK BIURA PRZEPUSTEK R87/2254-1089/20

    "ORLEN OCHRONA" SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ
    Włocławek, Polska

  • MONTAŻYSTA MATERIAŁÓW FILMOWYCH I RADIOWYCH PFRON INW61/2257/20

    MEDIALNE CENTRUM KUJAW SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ
    Włocławek, Polska

  • POMOCNICZY ROBOTNIK BUDOWLANY R88/2258-1090/20

    FIRMA WIELOBRANŻOWA "FABEX" - MAŁGORZATA MEDYCKA
    Włocławek, Polska

SZWACZKA , kontakt przez PUP