SPECJALISTA DS SPRZEDAŻY (WIECHLICE)

Zakres obowiązków

kontrola zamówień Ebay/Amazon przy wykorzystaniu Magento
kontrola terminowej realizacji zamówień Ebay/Amazon przy wykorzystaniu Magento, ERP i utrzymywanie kontaktu z odpowiednimi działami produkcyjnymi
kontrolowania wiadomości od klientów w kanałach Ebay i Amazon

  • Miejsce pracy: Sosnowa 4, 67-300 Wiechlice, powiat: żagański, woj: lubuskie
  • praca stała
  • Rodzaj zatrudnienia: Umowa o pracę na okres próbny
  • Wymiar etatu: 1
  • Zmianowość: inna
  • Wynagrodzenie brutto: od 3 000 PLN
  • System wynagradzania: Czasowy ze stawką miesięczną
  • Data rozpoczęcia: 01.07.2020

Wymagania konieczne

  • Wykształcenie: pomaturalne/policealne, brak
  • Języki: niemiecki, w mowie - C1 - zaawansowany, w piśmie - C1 - zaawansowany
  • Uprawnienia: Umiejętność analitycznego myślenia, nawiązywanie kontaktów międzyludzkich [komunikatywność]

Inne wymagania

[Umiejętność 2] : umiejetnoć poruszania się w kanałach e-bay, Amazon[Umiejętność 1] : znajmość działania systmów ERP, Magento