SPECJALISTA DS. BUDOWNICTWA

Zakres obowiązków

- Udział w pracach projektowych, inwentaryzacyjnych oraz związanych z nadzorem robót budowlanych. Kontrola i ocena stanu technicznego obiektów budowlanych. Prace realizowane pod nadzorem osoby posiadającej uprawnienia budowlane.
- Godziny pracy: 7:00-15:00.

  • Miejsce pracy: Świętej Barbary 14/36, 41-516 Chorzów, powiat: m. Chorzów, woj: śląskie
  • Rodzaj zatrudnienia: Umowa o pracę na okres próbny
  • Wymiar etatu: 1
  • Zmianowość: jedna zmiana
  • Wynagrodzenie brutto: od 2 600 PLN
  • System wynagradzania: Czasowy ze stawką miesięczną
  • Wynagrodzenie: 2600 zł brutto. Praca na umowę o pracę na początek na okres próbny do trzech miesięcy. Docelowo praca na stałe. Praca w pełnym wymiarze czasu pracy.
  • Data rozpoczęcia: 28.08.2020

Wymagania konieczne

  • Wykształcenie: średnie zawodowe, inne
  • Uprawnienia: Prawo jazdy kat. B

Inne wymagania

Wymagane wykształcenie min. średnie budowlane lub o kierunku Architektura lub wymagane wykształcenie wyższe o kierunku: Budownictwo lub Architektura. Doświadczenie zawodowe nie jest wymagane. Mile widziana znajomość programu AutoCad, Norma.