SPECJALISTA DO SPRAW PROMOCJI I REKLAMY

Zakres obowiązków

przygotowywanie i opracowywanie materiałów promocyjnych organizacji, administracja stronami www, przygotowywanie materiałów prasowych, prowadzenie korespondencji, przygotowywanie dokumentacji projektowej

  • Miejsce pracy: Polska 14 B, 42-400 Zawiercie, powiat: zawierciański, woj: śląskie
  • Rodzaj zatrudnienia: Umowa o pracę na okres próbny
  • Wymiar etatu: 1
  • Zmianowość: jedna zmiana
  • Wynagrodzenie brutto: od 3 300 PLN
  • System wynagradzania: Czasowy ze stawką miesięczną
  • Data rozpoczęcia: 01.07.2020

Wymagania konieczne

  • Wykształcenie: wyższe (w tym licencjat), brak
  • Uprawnienia: znajomość MS Office

Wymagania dodatkowe

  • Języki: angielski, w mowie - B1 - średnio zaawansowany, w piśmie - B1 - średnio zaawansowany

Inne wymagania

wykształcenie wyższe, mile widziane doświadczenie na podobnym stanowisku, umiejętność obsługi programów użytkowych: edytora tekstu i arkusza kalkulacyjnego, umiejętność samodzielnego redagowania tekstów, znajomość podstaw składu materiałów promocyjnych, znajomość funkcjonalności Internetu (serwisy społecznościowe, wyszukiwanie informacji), umiejętność obsługi urządzeń biurowych (ksero, drukarka), znajomość przykładów aktywności społecznej na terenie powiatu zawierciańskiego i myszkowskiego bądź samodzielna aktywność będzie dodatkowym atutem., mile widziana znajomość j. angielskiego i/lub innych języków obcych