SPECJALISTA DO SPRAW KADR I PŁAC

Zakres obowiązków

- Obsługa kadrowo - płacowa, przygotowanie i prowadzenie dokumentacji kadrowej, przygotowanie i sporządzanie listy płac, sporządzanie zgłoszeń i deklaracji ZUS, bieżące sprawy pracowników klientów biura rachunkowego, sporządzanie raportów i zestawień dla klientów, sporządzanie deklaracji rozliczeniowych PIT, GUS, PFRON, rozliczanie umów cywilnoprawnych.
- Godziny pracy: 8:00-16:00.

  • Miejsce pracy: Gliwicka 228, 40-860 Katowice, powiat: m. Katowice, woj: śląskie
  • Rodzaj zatrudnienia: Umowa o pracę na okres próbny
  • Wymiar etatu: 1
  • Zmianowość: jedna zmiana
  • Wynagrodzenie brutto: 3 500 - 4 000 PLN
  • System wynagradzania: Czasowy ze stawką miesięczną
  • Wynagrodzenie: 3500 do 4000 zł/brutto. Praca na umowę o pracę na poczatek okres próbny do trzech miesięcy. Docelowo praca na stałe. Praca w pełnym wymiarze czasu pracy.
  • Data rozpoczęcia: 28.08.2020

Wymagania konieczne

  • Wykształcenie: średnie ogólnokształcące, inne

Inne wymagania

Wymagane minimum 4-letnie doświadczenie na samodzielnym stanowisku w obszarze kadr i płac w biurze rachunkowym. Wymagana bardzo dobra praktyczna znajomość zagadnień z zakresu prawa pracy, ubezpieczeń społecznych, podatku dochodowego od osób fizycznych. Wymagana bardzo dobra znajomość programu Symfonia Kadry Płace. Wymagana zdolność pracy pod presją czasu, samodzielność, dokładność oraz umiejętność organizacji czasu pracy. Zaangażowanie w wykonywane obowiązki.