SPECJALISTA - BIOLOG (PSZCZELARZ) - PION BADAWCZY

Zakres obowiązków

Udział / planowanie / prowadzenie badań ekotoksykologicznych na pszczołach i owadach pożytecznych, zgodnie z wytycznymi, Praca w systemie DPL, Opracowywanie planów i sprawozdań z badań, Praca w laboratorium, Prowadzenie pasieki, pozyskiwanie pszczół i larw do badań, śledzenie literatury fachowej w zakresie prowadzonych aktualnie badań

  • Miejsce pracy: Doświadczalna 27, 43-200 Pszczyna, powiat: pszczyński, woj: śląskie
  • praca stała, praca w wolne dni
  • Rodzaj zatrudnienia: Umowa o pracę na okres próbny
  • Wymiar etatu: 1
  • Zmianowość: jedna zmiana
  • Wynagrodzenie brutto: od 3 500 PLN
  • System wynagradzania: Czasowy ze stawką miesięczną
  • Data rozpoczęcia: 15.07.2020

Wymagania konieczne

  • Wykształcenie: wyższe (w tym licencjat), brak
  • Języki: angielski, w mowie - B1 - średnio zaawansowany, w piśmie - B1 - średnio zaawansowany
  • Uprawnienia: Pszczelarstwo

Inne wymagania

[Umiejętność 1] : znajomość systemu DPL[Inne] : 1) ukończony kurs pszczelarski2) doświadczenie w prowadzeniu pasieki i pszczół3) znajomość systemu DPL4) znajomość języka angielskiego minimum na poziomie B15) dobra organizacja czasu pracy