SPAWACZ MET. MAG

Zakres obowiązków

Wykonywanie prac spawalniczych związanych z realizowanymi procesami, dbanie o właściwą jakość i terminowe wykonywanie przydzielonych zadań, dbanie o właściwą obsługę i konserwację eksploatowanej maszyny, urządzenia lub sprzętu, realizowanie Polityki jakości Spółki oraz przestrzeganie obowiązujących procedur systemu zapewnienia jakości.

  • Miejsce pracy: Maurycego Kurkowskiego 86, 38-460 Jedlicze, powiat: krośnieński, woj: podkarpackie
  • praca stała
  • Rodzaj zatrudnienia: Umowa o pracę na okres próbny
  • Wymiar etatu: 1
  • Zmianowość: inna
  • Wynagrodzenie brutto: od 3 200 PLN
  • System wynagradzania: Czasowy ze stawką miesięczną
  • Data rozpoczęcia: 03.08.2020

Wymagania konieczne

  • Wykształcenie: zasadnicze branżowe, brak
  • Uprawnienia: Uprawnienia do spawania metodą MAG, spawacz metodą MAG

Inne wymagania

Sugerowany poziom II uprawnień do spawania blach metodą MAG