ROBOTNIK GOSPODARCZY

Zakres obowiązków

utrzymywanie porządku i czystości wewnątrz budynku i w jego otoczeniu, utrzymywanie porządku w pomieszczeniach kuchennych, obsługa sprzętu i urządzeń mechanicznych znajdujących się w pomieszczeniach kuchennych, przyrządzanie i wydawanie posiłków dla kierowców z Ukrainy

  • Miejsce pracy: 64-020 Piotrkowice 1d, powiat: kościański, woj: wielkopolskie
  • praca stała
  • Rodzaj zatrudnienia: Umowa o pracę na czas nieokreślony
  • Wymiar etatu: 1
  • Zmianowość: jedna zmiana
  • Wynagrodzenie brutto: od 2 600 PLN
  • System wynagradzania: Czasowy ze stawką miesięczną
  • Data rozpoczęcia: 15.07.2020

Wymagania konieczne

  • Wykształcenie: zasadnicze zawodowe, brak
  • Języki: ukraiński, w mowie - B1 - średnio zaawansowany, w piśmie - B1 - średnio zaawansowany

Inne wymagania

znajomość języka ukraińskiego w stopniu komunikatywnym wynika z bezpośredniej współpracy z kierowcami z Ukrainy