PRACOWNIK ZAKŁADU PREFABRYKACJI

Zakres obowiązków

Zapewnienie ciągłośći ruchu maszyn i urządzeń elektrycznych w wydziale produkcyjnym,wykonywanie bieżących przeglądów technicznych i konserwacja maszyn i urządzeń,ocena stanu technicznego urządzeń, usuwanie usterek i ustalanie ich przyczyn.

  • Miejsce pracy: Łąkoszyńska 127, 99-300 Kutno, powiat: kutnowski, woj: łódzkie
  • Rodzaj zatrudnienia: Umowa o pracę na okres próbny
  • Wymiar etatu: 1
  • Zmianowość: dwie zmiany
  • Wynagrodzenie brutto: 2 700 - 7 000 PLN
  • System wynagradzania: Czasowy ze stawką miesięczną
  • Data rozpoczęcia: 16.09.2020

Wymagania konieczne

  • Wykształcenie: zasadnicze zawodowe, elektryczne
  • Uprawnienia: kurs-uprawnienia SEP, praca w zespole

Wymagania pożądane

  • Wykształcenie: średnie zawodowe, elektryczne

Inne wymagania

doświadczenie zawodowe w dziale utrzymania ruchu-mile widziane,umiejętność analizy schematów elektrycznych,uprawnienia SEP do 1kV i powyżej(możliwość przyuczenia do zawodu i zdobycie uprawnień)