PRACOWNIK SZWALNI R109/2009-982/20

Zakres obowiązków

szycie odzieży ciężkiej (płaszcze, mundury)

  • Miejsce pracy: Lipowa 6, 87-800 Włocławek, powiat: m. Włocławek, woj: kujawsko-pomorskie
  • Rodzaj zatrudnienia: Umowa o pracę na czas określony
  • Wymiar etatu: 1
  • Zmianowość: jedna zmiana
  • Wynagrodzenie brutto: od 2 600 PLN
  • System wynagradzania: Akordowy
  • Data rozpoczęcia: 31.08.2020
  • Data zakończenia: 30.11.2020

Wymagania konieczne

  • Wykształcenie: brak lub niepełne podstawowe, brak

Wymagania pożądane

  • Posiadane zawody: Szwaczka maszynowa

Inne wymagania

możliwość przyuczenia do zawodu szwaczki