PRACOWNIK OGÓLNOBUDOWLANY

Zakres obowiązków

Budowy domków jednorodzinnych różnego rodzaju prace budowlane np.: szalunki, zbrojenie, murowanie i inne prace związane z budowlanką

  • Miejsce pracy: 47-200 Kędzierzyn-Koźle, powiat: kędzierzyńsko-kozielski, woj: opolskie
  • praca stała
  • Rodzaj zatrudnienia: Umowa o pracę na czas określony
  • Wymiar etatu: 1
  • Zmianowość: jedna zmiana
  • Wynagrodzenie brutto: 3 400 - 4 500 PLN
  • System wynagradzania: Czasowy ze stawką miesięczną
  • Data rozpoczęcia: 22.06.2020

Wymagania konieczne

  • Posiadane zawody: Pomocniczy robotnik budowlany (wymagany staż - lata: 1)

Wymagania pożądane

  • Wykształcenie: zasadnicze zawodowe, brak
  • Uprawnienia: Prawo jazdy kat. B

Inne wymagania

wyk. zawodowe, 1 rok doświadczenia, pożądane prawo jazdy kat. B z uwagi na dojazd do pracodawcy Praca pon. - pt. 7-15 Miejsce pracy: praca na terenie powiatu kędzierzyńsko - kozielskiego.Docelowo umowa o pracę na czas nieokreślony.