PRACOWNIK FIZYCZNY-BUDOWLANY

Zakres obowiązków

Prace remontowe, malowanie, konserwacja zabudowań, utrzymanie ruchu

  • Miejsce pracy: SZKOLNA 15B, 47-225 Kędzierzyn-Koźle, powiat: kędzierzyńsko-kozielski, woj: opolskie
  • Rodzaj zatrudnienia: Umowa zlecenie / Umowa o świadczenie usług
  • Wynagrodzenie brutto: od 3 500 PLN
  • Możliwość negocjacji wynagrodzenia w zależności od kwalifikacji kandydata - wynagrodzenie miesięczne
  • Data rozpoczęcia: 01.07.2020

Wymagania pożądane

  • Wykształcenie: podstawowe, brak, średnie zawodowe, techniczne

Inne wymagania

Wyk. podstawowe/ średnie zawodowe/ średnie techniczne, wymagane doświadczenie w wykonywaniu prac wykończeniowychMiejsce pracy: TEREN ZAKŁADÓW BLACHOWNIA ul. Szkolna 15B, 47-225 Kędzierzyn-KoźlePraca pon.-pt. 8-16