PRACOWNIK FIZYCZNY

Zakres obowiązków

Wymagania: wykształcenie i doświadczenie bez znaczenia
Zakres obowiązków: prace przy wykopach na linie światłowodowe
praca na terenie powiatu krotoszyńskiego

  • Miejsce pracy: 63-700 Krotoszyn, powiat: krotoszyński, woj: wielkopolskie
  • praca stała
  • Rodzaj zatrudnienia: Umowa o pracę na czas nieokreślony
  • Wymiar etatu: 1
  • Zmianowość: jedna zmiana
  • Wynagrodzenie brutto: 4 130 - 5 548 PLN
  • System wynagradzania: Czasowy ze stawką miesięczną
  • 3.000,00 - 4.000,00 zł netto
  • Data rozpoczęcia: 27.08.2020

Wymagania konieczne

  • Wykształcenie: brak lub niepełne podstawowe, brak