PRACOWNIK D/S UTRZYMANIA RUCHU

Zakres obowiązków

samodzielna naprawa i konserwacja maszyn i urządzeń, prowadzenie dokumentacji maszyn i urządzen, regulacja parametrów pracy maszyn, umiejętność odczytywania dokumentacji DTR.

  • Miejsce pracy: Kornela Makuszyńskiego 5, 13-300 Nowe Miasto Lubawskie, powiat: nowomiejski, woj: warmińsko-mazurskie
  • Rodzaj zatrudnienia: Umowa o pracę na okres próbny
  • Wymiar etatu: 1
  • Zmianowość: trzy zmiany
  • Wynagrodzenie brutto: od 2 800 PLN
  • System wynagradzania: Czasowy ze stawką miesięczną
  • Bogaty pakiet socjalny, grupowe ubezpieczenie na życie, świadczenia z ZFSŚ, karnety spa, talony świąteczne, paczki świąteczne dla dzieci.
  • Data rozpoczęcia: 28.08.2020

Wymagania konieczne

  • Wykształcenie: zasadnicze branżowe, brak
  • Uprawnienia: Uprawnienia do spawania metodą MIG

Wymagania pożądane

  • Posiadane zawody: Pozostali inżynierowie mechanicy
  • Wykształcenie: średnie zawodowe, brak
  • Uprawnienia: Obsługa wózków jezdniowych podnośnikowych z mechanicznym napędem podnoszenia z wysięgnikiem oraz wózków jezdniowych podnośnikowych z mechanicznym napędem podnoszenia z osobą obsługującą podnoszoną wraz z ładunkiem

Inne wymagania

Wykształcenie co najmniej zasadnicze zawodowe. Uprawnienia mile widziane spawalnicze i na wózek widłowy. Umiejętności: samodzielne wykonywanie napraw maszyn i urządzeń, konserwacja oraz podzespołów. Oczekiwania dodatkowe pracodawcy: znajomość zagadnień mechaniki , zaradność, odpowiedzialność, lojalność, samodyscyplina, dyspozycyjność.