POZOSTALI KIEROWCY SAMOCHODÓW OSOBOWYCH I DOSTAWCZYCH

Zakres obowiązków

Przewóz towarów po kraju

  • Miejsce pracy: Adama Mickiewicza 3/14, 05-240 Tłuszcz, powiat: wołomiński, woj: mazowieckie
  • Rodzaj zatrudnienia: Umowa zlecenie / Umowa o świadczenie usług
  • Wynagrodzenie brutto: od 5 000 PLN
  • Data rozpoczęcia: 01.07.2020
  • Data zakończenia: 31.08.2020

Wymagania konieczne

  • Posiadane zawody: Pozostali kierowcy samochodów osobowych i dostawczych (wymagany staż - lata: 0, miesiące: 6)
  • Wykształcenie: brak lub niepełne podstawowe, brak
  • Uprawnienia: Prawo jazdy kat. B

Inne wymagania

wymagane doświadczenie w transporcie po kraju min. 6 m-cy