POMOCNIK INFORMATYKA

Zakres obowiązków

•Obsługa sieci LAN, WAN, WLAN
•Administracja sprzętem komputerowym i siecią wewnętrzną
•Obsługa urządzeń sieciowych Mikrotik
•Administracja serwerami Windows2016 i Linux
•Obsługa urządzeń peryferyjnych, serwis komputerów
•Obsługa urządzeń kontroli dostępu ppoż
•Umiejętności analizowania problemów użytkowników

  • Miejsce pracy: AL.L.OKULICKIEGO 16C, 35-206 Rzeszów, powiat: m. Rzeszów, woj: podkarpackie
  • Rodzaj zatrudnienia: Umowa zlecenie / Umowa o świadczenie usług
  • Wynagrodzenie brutto: od 17 PLN
  • Data rozpoczęcia: 03.08.2020

Wymagania konieczne

  • Wykształcenie: średnie zawodowe, brak
  • Języki: angielski, w mowie - A2 - niższy średnio zaawansowany, w piśmie - A2 - niższy średnio zaawansowany
  • Uprawnienia: ADMINISTRATOR SYSTEMU LINUX W MAŁEJ I ŚREDNIEJ FIRMIE, PODSTAWY TECHNIK INFORMATYCZNYCH, CERTYFIKAT: KURS IT - TECHNOLOGIE INTERNETOWE - ADMINISTROWANIE SIECIĄ

Inne wymagania

język angielski w stopniu komunikatywnym, podstawowa wiedza z zakresu oprogramowania MS Office, systemów serwerowych Windows, Linux, SQL Server oraz bezpieczeństwa systemów i sieci komp.