PALACZ

Zakres obowiązków

obsługa urządzeń cieplowniczych na stanowisku palacza

  • Miejsce pracy: Reymonta 5, 66-300 Międzyrzecz, powiat: międzyrzecki, woj: lubuskie
  • Rodzaj zatrudnienia: Umowa o pracę na okres próbny
  • Wymiar etatu: 1
  • Zmianowość: ruch ciągły
  • Wynagrodzenie brutto: od 3 600 PLN
  • System wynagradzania: Czasowy ze stawką miesięczną
  • Data rozpoczęcia: 01.10.2020

Wymagania konieczne

  • Wykształcenie: zasadnicze branżowe, brak
  • Uprawnienia: Eksploatacja kotłów parowych oraz wodnych na paliwa stałe, płynne i gazowe, o mocy powyżej 50 kW, wraz z urządzeniami pomocniczymi