OPIEKUNKA DZIECI W DRODZE DO SZKOŁY

Zakres obowiązków

opieka w busie nad dziećmi niepełnosprawnymi dowożonymi do i ze szkoły (Cieszyn - Gmina Zebrzydowice - Cieszyn), praca opiekuna polega na dbaniu o bezpieczeństwo przewożonych dzieci i pomoc w wsiadaniu i wysiadaniu, praca w godzinach od 6:00 do 8:00 oraz 15:00 do 17:00 w dni nauki szkolnej, umowa zlecenie

  • Miejsce pracy: Wojska Polskiego 3, 43-400 Cieszyn, powiat: cieszyński, woj: śląskie
  • Rodzaj zatrudnienia: Umowa zlecenie / Umowa o świadczenie usług
  • Wynagrodzenie brutto: od 18,3 PLN
  • Data rozpoczęcia: 01.09.2020

Wymagania konieczne

  • Wykształcenie: podstawowe, brak

Wymagania pożądane

  • Wykształcenie: średnie ogólnokształcące, brak