OPERATOR WÓZKA WIDŁOWEGO / ŚLUSARZ /MONTER (BOROWINA)

Zakres obowiązków

Różne prace ślusarskie przy konstrukcjach stalowych.

  • Miejsce pracy: 67-320 Borowina 60, powiat: żagański, woj: lubuskie
  • Rodzaj zatrudnienia: Umowa o pracę na czas określony
  • Wymiar etatu: 1
  • Zmianowość: dwie zmiany
  • Wynagrodzenie brutto: 2 600 - 3 200 PLN
  • System wynagradzania: Akordowy
  • Praca w godzinach 6-14.15, 14.00-22.15
  • Data rozpoczęcia: 01.09.2020
  • Data zakończenia: 31.12.2020

Wymagania konieczne

  • Wykształcenie: brak lub niepełne podstawowe, brak
  • Uprawnienia: Obsługa wózków jezdniowych podnośnikowych z mechanicznym napędem podnoszenia z wyłączeniem wózków z wysięgnikiem oraz wózków z osobą obsługującą

Inne wymagania

Mile widziane doświadczenie, dobra umiejętność jazdy wózkiem widłowym.Kandydaci proszeni są o zgłaszanie się do Pracodawcy z dokumentami aplikacyjnymi: uprawnienia, świadectwa szkolne, świadectwa pracy.