OPERATOR SZLIFIERKI CNC Z DOŚWIADCZENIEM

Zakres obowiązków

- Przygotowywanie ściernic zgodnie ze specyfikacją techniczną;
- Edycja parametrów oraz wymiarów obróbki w sterowaniu CNC szlifierki 5 osiowej;
- Tworzenie programów szlifowania, prowadzenie symulacji z oprogramowaniem NUMROTO oraz
modyfikacja wg potrzeby;
- Kontrola części zgodnie ze specyfikacją wewnętrzną oraz prowadzenie kart pomiarowych;
- Rejestracja i realizacja zamówień klientów;
- Obsługa programu SAP; - Kontakt z Działem Obsługi Klienta oraz z Inżynierami Sprzedaży
Kennametal.

  • Miejsce pracy: Boczna 8, 44-240 Żory, powiat: m. Żory, woj: śląskie
  • praca stała
  • Rodzaj zatrudnienia: Umowa o pracę na czas nieokreślony
  • Wymiar etatu: 1
  • Zmianowość: trzy zmiany
  • Wynagrodzenie brutto: 4 000 - 4 500 PLN
  • System wynagradzania: Czasowy ze stawką miesięczną
  • Data rozpoczęcia: 01.09.2020

Wymagania konieczne

  • Wykształcenie: zasadnicze zawodowe, brak

Inne wymagania

znajomość rysunku technicznego, doświadczenie w obsłudze maszyn CNC