OPERATOR OBSŁUGUJĄCY WÓZKI WYSOKIEGO SKŁADOWANIA I /LUB WÓZKI WIDŁOWE

Zakres obowiązków

obsługa sprzętu-skanerów ręcznych, rozkładanie i paletyzacja towaru, skanowanie i odkładanie pudeł lub palet, kompletacja zamówień, pakowanie i przygotowywanie towaru do wysyłki, ładowanie towaru,, obsługa liczników cykli,okresowych kontroli zapasów i kontroli jakości, konserwacja i czyszczenie magazynów, obsługa wózków widłowych

  • Miejsce pracy: Wrocław, powiat: m. Wrocław, woj: dolnośląskie
  • Rodzaj zatrudnienia: Umowa zlecenie / Umowa o świadczenie usług
  • Wynagrodzenie brutto: od 2 600 PLN
  • atrakcyjne wynagrodzenie- do uzgodnienia z pracodawcą
  • Data rozpoczęcia: 26.08.2020

Wymagania konieczne

  • Języki: angielski, w mowie - dobry, w piśmie - dobry
  • Uprawnienia: doświadzcenie w pracy z narzędziami logistycznymi oraz WMS

Inne wymagania

Praca dla osób pełnoletnich we Wrocławiu. Atrakcyjne wynagrodzenie do uzgodnienia z pracodawcą. doświadczenie w pracy jako operator wózka widłowego, ważne uprawnienia do obsługi wózków widłowych UDT, ważne badania lekarskie, doświadczenie w pracy w magazynie