NAUCZYCIEL WYCHOWANIA PRZEDSZKOLNEGO

Zakres obowiązków

Praca z dziećmi - prowadzenie zajęć dydaktycznych, wspieranie rozwoju psychofizycznego dziecka, jego zdolności i zainteresowań, obowiązki porządkowo-opiekuńcze, współpraca z rodzicami, prowadzenie dokumentacji.
Praca w godzinach 7.00-15.00 lub 09.00-17.00.

  • Miejsce pracy: Zajazd 3, 09-100 Płońsk, powiat: płoński, woj: mazowieckie
  • Rodzaj zatrudnienia: Umowa o pracę na czas określony
  • Wymiar etatu: 1
  • Zmianowość: jedna zmiana
  • Wynagrodzenie brutto: od 2 600 PLN
  • System wynagradzania: Czasowy ze stawką miesięczną
  • zł/brutto
  • Data rozpoczęcia: 01.08.2020

Wymagania konieczne

  • Wykształcenie: wyższe (w tym licencjat), pedagogiczne, kierunek: edukacja przedszkolna

Wymagania dodatkowe

  • Języki: angielski, w mowie - C1 - zaawansowany, w piśmie - C1 - zaawansowany

Inne wymagania

Wymagane wykształcenie wyższe pedagogiczne o kierunku edukacja przedszkolna, omunikatywnośc oraz systematyczność. Mile widziana znajomość języka angielskiego.