NAUCZYCIEL PLASTYKI 4/18 ETATU

Zakres obowiązków

Nauczanie przedmiotu plastyki w Szkole Podstawowej

  • Miejsce pracy: 38-485 Jaśliska 170, powiat: krośnieński, woj: podkarpackie
  • Rodzaj zatrudnienia: Umowa o pracę na czas określony
  • Wymiar etatu: 0.22
  • Zmianowość: inna
  • Wynagrodzenie brutto: od 578 PLN
  • System wynagradzania: Czasowy ze stawką miesięczną
  • - wynagrodzenie zgodne z przepisami Karta Nauczyciela
  • Data rozpoczęcia: 01.09.2020
  • Data zakończenia: 31.08.2021

Wymagania konieczne

  • Wykształcenie: wyższe (w tym licencjat), pedagogiczne
  • Uprawnienia: Przygotowanie pedagogiczne