NAUCZYCIEL CHEMII ( 275 J)

Zakres obowiązków

Zgodnie z zakresem

Szczegóły oferty

  • Miejsce pracy: Mazowiecka 55, 05-462 Malcanów, powiat: otwocki, woj: mazowieckie
  • praca stała
  • Rodzaj zatrudnienia: Umowa o pracę na czas nieokreślony
  • Zmianowość: dwie zmiany
  • Wynagrodzenie brutto: od 1 000 PLN
  • System wynagradzania: Czasowy ze stawką miesięczną
  • Zgodnie z kartą nauczyciela i kwalifikacjami
  • Data rozpoczęcia: 01.09.2020

Wymagania konieczne

  • Wykształcenie: wyższe (w tym licencjat), brak

Inne oferty pracy:

  • OPERATOR MASZYN I URZADZEŃ PRZEMYSŁU SPOZYWCZEGO

    INDOS SPÓŁKA Z OGRANICZONA ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ
    Bezwola, Polska

  • POMOC KUCHENNA

    Przedsiębiorstwo Cateringowe WATU Piotr Weiwer
    Toruń, Polska

  • NAUCZYCIEL PRZEDSZKOLA

    kontakt przez PUP
    Gołdap, Polska

  • SPECJALISTA DO SPRAW REKRUTACJI MIĘDZYNARODOWEJ

    Bixen Sp. z o. o.
    Gdańsk, Polska

  • ROBOTNICZE

    kontakt przez PUP
    Dubeninki, Polska

  • STRAŻNIK DZIAŁU OCHRONY

    Areszt Śledczy w Gdańsku
    Gdańsk, Polska

  • ROBOTNIK MAGAZYNOWY

    MAŁOPOLSKA HODOWLA ROŚLIN SP. Z O.O.
    Lidzbark Warmiński, Polska

  • KRAWCOWA-SZWACZKA/PRACOWNIK PRODUKCYJNY SZWALNI

    kontakt przez PUP
    Gdańsk, Polska

  • LABORANT/KA ( NR 2069)

    ZAKŁADY MIĘSNE VIANDO SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ SPÓŁKA KOMANDYTOWA
    Radojewice, Polska

NAUCZYCIEL CHEMII ( 275 J), Szkoła Podstawowa w Malcanowie