MONTER/KA URZĄDZEŃ ELEKTROMECHANICZNYCH

Zakres obowiązków

Montaż drobnych komponentów, kontrola jakości gotowego produktu, pakowanie, sortowanie, dostarczanie elementów na wybrane stanowiska, nadzór nad brakiem elementów oraz uzupełnianie braków. Praca od poniedziałku do soboty na zmiany w godzinach: 06:00-14:00; 14:00-22:00, 22:00-06:00 (według grafiku).

  • Miejsce pracy: Nowatorów 20, 80-298 Gdańsk, powiat: m. Gdańsk, woj: pomorskie
  • praca stała, praca w wolne dni
  • Rodzaj zatrudnienia: Umowa o pracę na okres próbny
  • Wymiar etatu: 1
  • Zmianowość: trzy zmiany
  • Wynagrodzenie brutto: 3 100 - 3 220 PLN
  • System wynagradzania: Czasowy ze stawką miesięczną
  • Wynagrodzenie podstawa 3100 brutto + premia uznaniowa 120 brutto.
  • Data rozpoczęcia: 27.08.2020

Wymagania konieczne

  • Wykształcenie: podstawowe, brak

Inne wymagania

sprawność manualna, dobry wzrok, precyzja, dokładność, umiejętność pracy w zespole, orzeczenie o stopniu niepełnosprawności - każdy stopień. Istnieje możliwosć przyuczenia. Praca od poniedziałku do soboty na zmiany w godzinach: 06:00-14:00; 14:00-22:00, 22:00-06:00 (według grafiku).