MONTER WOD-KAN

Zakres obowiązków

układanie rur wodociągowych i kanalizacyjnych w wykopach wod--kan

Szczegóły oferty

  • Miejsce pracy: 09-100 Płońsk, powiat: płoński, woj: mazowieckie
  • Rodzaj zatrudnienia: Umowa o pracę na czas określony
  • Wymiar etatu: 1
  • Zmianowość: jedna zmiana
  • Wynagrodzenie brutto: od 2 600 PLN
  • System wynagradzania: Czasowy ze stawką miesięczną
  • Data rozpoczęcia: 01.07.2020

Wymagania konieczne

  • Wykształcenie: zasadnicze zawodowe, budowlane, podstawowe, brak

Inne wymagania

wymagane doświadczenie w/w zawodzie lub ukończona szkoła

Inne oferty pracy:

  • STOLARZ

    "Biuro Serwis" Pawłow Sylwester
    Białystok, podlaskie

  • OPERATOR AUTOMATÓW ZGRZEWAJĄCYCH (DO PRZUCZENIA)

    SIGMAPAK s.c
    Krzepice, śląskie

  • DYREKTOR ŻŁOBKA

    BYSTRZAKI SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ
    Białystok, podlaskie

  • SPRZEDAWCA OPTYCZNY

    HANDEL I USŁUGI OPTYCZNE Sławomir Kulasiński
    Białystok, podlaskie

  • KSIĘGOWA

    Kancelaria Rachunkowa ALLTAX Spółka z ograniczoną odpowiedzialnością
    Ruda Śląska, śląskie

  • INŻYNIER BUDOWNICTWA

    kontakt przez PUP
    Oszkinie, podlaskie

  • PRACOWNIK PRODUKCJI

    PRZEDSIĘBIORSTWO PRODUKCYJNO-HANDLOWE "ADW" SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ
    Wyry, śląskie

  • TECHNIK EKONOMISTA

    kontakt przez PUP
    Oszkinie, podlaskie

  • SEKRETARKA

    kontakt przez PUP
    Oszkinie, podlaskie

MONTER WOD-KAN, Zakład Hydrauliczny "INSMONT" S.C. Emilian Kołakowski, Milena Rychcik, Sylwia Kołakowska