MONTER - SPAWACZ

Zakres obowiązków

•Doświadczenie w spawaniu stali metodą TIG (141) lub MIG/MAG
•Wysoka jakość wykonywanej pracy
•Prace montażowe konstrukcji stalowych
•Dobór odpowiednich narzędzi i parametrów
•Praca z rysunkiem technicznym
•Kontrola jakości w procesie wytwarzanego produktu
•Wykonywanie pomiarów przy użyciu narzędzi pomiarowych
•Ścisła współpraca z działem technologicznym

OKRES ZATRUDNIENIA W PRZYPADKU PRACY NA PODSTAWIE UMOWY:
Umowa na okres próbny 3 m-ce
MIEJSCE WYKONYWANIA PRACY:
43-190 Mikołów ul. Jasna 1-5
PRACA W DNIACH I GODZINACH:
Pn-pt 6-14, 14-22

  • Miejsce pracy: Jasna 1-5, 43-190 Mikołów, powiat: mikołowski, woj: śląskie
  • Rodzaj zatrudnienia: Umowa o pracę na okres próbny
  • Wymiar etatu: 1
  • Zmianowość: dwie zmiany
  • Wynagrodzenie brutto: od 4 000 PLN
  • System wynagradzania: Czasowy ze stawką miesięczną
  • Data rozpoczęcia: 01.09.2020

Wymagania konieczne

  • Wykształcenie: zasadnicze zawodowe, brak
  • Uprawnienia: Uprawnienia do spawania metodą TIG i MAG, znajomość rysunku technicznego, umiejetność spawania metodą MIG MAG

Inne wymagania

Wykształcenie: min. zawodowe. Umiejętność spawania metodą MIG i MAG. Umiejętność spawania metodąTIG . Znajomość rysunku technicznego. Uprawnienia do spawania metodą TIG i MAG. Mogą być osoby z orzeczeniem o stopniu niepełnosprawności jeżeli stan zdrowia pozwala na wykonywanie pracy na w/w stanowisku.