MŁODSZY APARATOWY PROCESÓW CHEMICZNYCH

Zakres obowiązków

Obsługa procesów produkcyjnych i urządzeń technologicznych typu mieszalniki, reaktory, załadunek surowców do reaktorów i mieszalników, prace transportowe, konfekcja wyrobów gotowych, rozładunek surowców i załadunek wyrobów z autocystern

  • Miejsce pracy: Mickiewicza 28, 43-250 Pawłowice, powiat: pszczyński, woj: śląskie
  • praca stała, praca w wolne dni
  • Rodzaj zatrudnienia: Umowa o pracę na okres próbny
  • Wymiar etatu: 1
  • Zmianowość: dwie zmiany
  • Wynagrodzenie brutto: od 2 600 PLN
  • System wynagradzania: Czasowy ze stawką miesięczną
  • Data rozpoczęcia: 01.09.2020

Wymagania konieczne

  • Wykształcenie: zasadnicze zawodowe, brak
  • Uprawnienia: Obsługa wózków jezdniowych podnośnikowych z mechanicznym napędem podnoszenia z wysięgnikiem oraz wózków jezdniowych podnośnikowych z mechanicznym napędem podnoszenia z osobą obsługującą podnoszoną wraz z ładunkiem