MECHANIK SERWISOWY

Zakres obowiązków

Naprawa i przeglądy wózków widłowych
-praca na warsztacie mechanicznym
Praca stacjonarna w siedzibie firmy + sporadyczne wyjazdy do klienta.
OKRES ZATRUDNIENIA W PRZYPADKU PRACY NA PODSTAWIE UMOWY:
Umowa na okres próbny 3 m-ce
MIEJSCE WYKONYWANIA PRACY:
43-190 Mikołów
PRACA W DNIACH I GODZINACH:
Pn-pt 6-14

  • Miejsce pracy: 43-195 Mikołów, powiat: mikołowski, woj: śląskie
  • Rodzaj zatrudnienia: Umowa o pracę na okres próbny
  • Wymiar etatu: 1
  • Zmianowość: jedna zmiana
  • Wynagrodzenie brutto: od 3 500 PLN
  • System wynagradzania: Czasowy ze stawką miesięczną
  • Data rozpoczęcia: 16.06.2020

Wymagania konieczne

  • Wykształcenie: zasadnicze zawodowe, mechaniczne

Wymagania pożądane

  • Uprawnienia: Prawo jazdy kat. B

Inne wymagania

Wykształcenie: minim. zawodowe(kierunek mechaniczny). Doświadczenie: na danym lub podobnym stanowisku - mile widziane. Uprawnienia: Prawo jazdy kat. B - mile widziane. (Pracodawca zapewnia samochód służbowy do celów służbowych).