MECHANIK SAMOCHODÓW OSOBOWYCH

Zakres obowiązków

Naprawa pojazdów samochodowych, wymiana opon

OKRES ZATRUDNIENIA W PRZYPADKU PRACY NA PODSTAWIE UMOWY:
Umowa na okres próbny 3 m-ce (docelowo na czas nieokreślony)
MIEJSCE WYKONYWANIA PRACY:
43-173 łaziska Górne ul. Mikołowska 40
PRACA W DNIACH I GODZINACH:
Pn-pt 8-16, 9-17

  • Miejsce pracy: Mikołowska 40, 43-173 Łaziska Górne, powiat: mikołowski, woj: śląskie
  • Rodzaj zatrudnienia: Umowa o pracę na okres próbny
  • Wymiar etatu: 1
  • Zmianowość: dwie zmiany
  • Wynagrodzenie brutto: 2 600 - 3 100 PLN
  • System wynagradzania: Czasowy ze stawką miesięczną
  • Data rozpoczęcia: 15.08.2020

Wymagania konieczne

  • Wykształcenie: zasadnicze zawodowe, brak

Wymagania pożądane

  • Uprawnienia: Prawo jazdy kat. B

Inne wymagania

Wykształcenie: Min. gimnazjalne (nie musi być kierunkowe). Doświadczenie: Mile widziane na danym lub podobnym stanowisku. Uprawnienia: Prawo jazdy kat. B - mile widziane. Umiejętności: Ogólne pojęcie o mechanice.