MALARZ BUDOWLANY WEWNĘTRZNY I ZEWNĘTRZNY

Zakres obowiązków

Malowanie budynków

Szczegóły oferty

  • Miejsce pracy: Bazylijska 39D, 95-100 Zgierz, powiat: zgierski, woj: łódzkie
  • Rodzaj zatrudnienia: Umowa o pracę na czas określony
  • Wymiar etatu: 1
  • Zmianowość: jedna zmiana
  • Wynagrodzenie brutto: od 2 600 PLN
  • System wynagradzania: Czasowy ze stawką miesięczną
  • Data rozpoczęcia: 23.06.2020

Wymagania konieczne

  • Uprawnienia: Umiejętność malowania i tapetowania

Wymagania dodatkowe

  • Wykształcenie: brak lub niepełne podstawowe, brak

Inne oferty pracy:

  • SPECJALISTA SPRZEDAŻY INTERNETOWEJ

    kontakt przez PUP
    Lisewo, kujawsko-pomorskie

  • MECHANIK

    kontakt przez PUP
    Biały Bór, kujawsko-pomorskie

  • ELEKTRYK

    USŁUGI ELEKTRYCZNE "KAJA" JAROSŁAW PŁOMIN
    Grudziądz, kujawsko-pomorskie

  • POMOCNIK ELEKTRYKA

    USŁUGI ELEKTRYCZNE "KAJA" JAROSŁAW PŁOMIN
    Grudziądz, kujawsko-pomorskie

  • CIEŚLA

    USŁUGI ELEKTRYCZNE "KAJA" JAROSŁAW PŁOMIN
    Grudziądz, kujawsko-pomorskie

  • NAUCZYCIEL MATEMATYKI R54/1469-741/20

    LICEUM SZTUK PLASTYCZNYCH WE WŁOCŁAWKU
    Włocławek, kujawsko-pomorskie

  • KIEROWCA CIĄGNIKA ROLNICZEGO R57/1472-744/20

    ZAKŁAD GOSPODARKI KOMUNALNEJ SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ
    Chodecz, kujawsko-pomorskie

  • NAUCZYCIEL PRZEDMIOTÓW PLASTYCZNYCH R52/1473-739/20

    LICEUM SZTUK PLASTYCZNYCH WE WŁOCŁAWKU
    Włocławek, kujawsko-pomorskie

  • NAUCZYCIEL JĘZYKA POLSKIEGO R53/1474-740/20

    LICEUM SZTUK PLASTYCZNYCH WE WŁOCŁAWKU
    Włocławek, kujawsko-pomorskie

MALARZ BUDOWLANY WEWNĘTRZNY I ZEWNĘTRZNY, FIRMA HANDLOWO USŁUGOWA BRAT-BUD PIOTR BRATUSZEWSKI