KOORDYNATOR PROJEKTÓW UNIJNYCH

Zakres obowiązków

przygotowywanie projektów, wsparcie w planowaniu i realizacji projektów, archiwizacja dokumentacji,
rejestracja i koordynacja obiegu korespondencji, udział w procesie przygotowania dokumentów,

  • Miejsce pracy: Polska 14 B, 42-400 Zawiercie, powiat: zawierciański, woj: śląskie
  • Rodzaj zatrudnienia: Umowa o pracę na czas określony
  • Wymiar etatu: 1
  • Zmianowość: jedna zmiana
  • Wynagrodzenie brutto: od 3 500 PLN
  • System wynagradzania: Czasowy ze stawką miesięczną
  • Data rozpoczęcia: 01.07.2020

Wymagania konieczne

  • Wykształcenie: wyższe (w tym licencjat), brak
  • Uprawnienia: obsługa pakietu MS Office

Wymagania pożądane

  • Języki: angielski, w mowie - A1 - początkujący, w piśmie - A1 - początkujący

Inne wymagania

wykształcenie wyższe, mile widziane doświadczenie na podobnym stanowisku, bardzo dobre umiejętności w tworzeniu tekstu, umiejętności analityczne, wysoki poziom umiejętności organizacyjnych, znajomość pakietu MS OFFICE, mile widziana znajomość j. angielskiego i/lub innych języków obcych