KIEROWNIK KONTRAKTU R122/2035-995/20

Zakres obowiązków

zarządzanie projektem związanym z budową tłoczni gazu, umowa o prace, umowa zlecenie, B2B

  • Miejsce pracy: 87-880 Gustorzyn 4, powiat: włocławski, woj: kujawsko-pomorskie
  • Rodzaj zatrudnienia: Umowa o pracę na czas określony
  • Wymiar etatu: 1
  • Zmianowość: jedna zmiana
  • Wynagrodzenie brutto: od 9 000 PLN
  • System wynagradzania: Czasowy ze stawką miesięczną
  • Data rozpoczęcia: 01.10.2020
  • Data zakończenia: 30.09.2022

Wymagania konieczne

  • Posiadane zawody: Kierownik projektu (wymagany staż - lata: 0, miesiące: 6)

Wymagania pożądane

  • Wykształcenie: wyższe (w tym licencjat), brak

Inne wymagania

Kwalifikacje: Aktualne (ważne) uprawnienie /certyfikat do zarządzania projektami w oparciu o standard PMBOK lub PRINCE2 lub IPMA lub równoważny. Jednocześnie Zamawiający wskazuje, że w przypadku posiadania uprawnień/certyfikatu równoważnych dookreślonych powyżej, to na Wykonawcy spoczywa obowiązek wykazania, że wskazane uprawnienia /certyfikat są równoważne. Doświadczenie: - zdobyte w ciągu ostatnich 15 lat przed upływem terminu składania wniosków o dopuszczenie do udziału w Postępowaniu doświadczenie zawodowe polegające na zarządzaniu zespołem nadzorującym poprzez należyty i osobisty udział przez okres co najmniej 6 miesięcy, na stanowisku Kierownika Kontraktu lub Zastępcy Kierownika Kontraktu lub Kierownika Projektu lub Zastępcy Kierownika Projektu, przy realizacji co najmniej jednego zamówienia o wartości nie mniejszej niż 10.000.000,00 złotych netto, polegającego na: - budowie lub przebudowie lub rozbudowie lub remoncie obiektów infrastruktury energetycznej (tj. obiektów związanych z przesyłem lub dystrybucją gazu ziemnego, ropy naftowej oraz energii elektrycznej) lub - pełnieniu funkcji nadzoru inwestorskiego przy budowie lub przebudowie lub rozbudowie lub remoncie obiektów infrastruktury energetycznej (tj. obiektów związanych z przesyłem lub dystrybucją gazu ziemnego, ropy naftowej oraz energii elektrycznej).