KIEROWCA SAMOCHODU DOSTAWCZEGO

Zakres obowiązków

kierowanie samochodem dostwczym do 3,5 t, obsługa bieżąca auta oraz przygotowanie do jazdy, dbałość o poprawność załadunku na aucie

  • Miejsce pracy: LEŚNA 30, 68-114 Tomaszowo, powiat: żagański, woj: lubuskie
  • Rodzaj zatrudnienia: Umowa o pracę na okres próbny
  • Wymiar etatu: 1
  • Zmianowość: jedna zmiana
  • Wynagrodzenie brutto: 2 600 - 3 000 PLN
  • System wynagradzania: Czasowy ze stawką miesięczną
  • Umowa na okres 1 m-c z możliwością przedłużenia.Praca w godzinach 7-15
  • Data rozpoczęcia: 01.09.2020
  • Data zakończenia: 30.09.2020

Wymagania konieczne

  • Wykształcenie: brak lub niepełne podstawowe, brak
  • Uprawnienia: Prawo jazdy kat. B

Wymagania pożądane

  • Posiadane zawody: Kierowca samochodu dostawczego (wymagany staż - lata: 0, miesiące: 6)

Wymagania dodatkowe

  • Uprawnienia: Obsługa wózków jezdniowych podnośnikowych z mechanicznym napędem podnoszenia z wyłączeniem wózków z wysięgnikiem oraz wózków z osobą obsługującą