KIEROWCA SAMOCHODU CIĘŻAROWEGO

Zakres obowiązków

Obowiązki :

Odbiór towaru od klientów.
Transport towaru ( złom ).
Załadunek i rozładunek towaru.
Nadzór nad przewożonym towarem oraz towarzyszącą mu dokumentacją.
Przestrzeganie przepisów czasie pracy, jazdy, obowiązkowych przerwach i odpoczynkach.
Przestrzeganie wewnętrznych przepisów firmy Polcopper.
Dbanie o stan techniczny powierzonych pojazdów i mienia firmy Polcopper.

System czasu pracy: równoważny
Praca na czas określony: 3 lata
Godziny pracy 7:00 - 15:00
Kontakt z pracodawcą: piotr.nowicki@polcopper.pl lub 600092706

  • Miejsce pracy: Fabryczna 12, 55-080 Pietrzykowice, powiat: wrocławski, woj: dolnośląskie
  • Rodzaj zatrudnienia: Umowa o pracę na czas określony
  • Wymiar etatu: 1
  • Zmianowość: inna
  • Wynagrodzenie brutto: od 8 089 PLN
  • System wynagradzania: Czasowy ze stawką miesięczną
  • Data rozpoczęcia: 01.09.2020

Wymagania konieczne

  • Wykształcenie: zasadnicze zawodowe, brak
  • Uprawnienia: Prawo jazdy kat. C + E

Inne wymagania

Wymagania: wykształcenie zas. zawodowe, staż pracy 1 rok aktualna karta kierowcy, aktualne prawo jazdy kategorii C+E, aktualne zaświadczenie lekarskie oraz orzeczenie psychologiczne. aktualne świadectwo kwalifikacji zawodowych kierowcy (szkolenie okresowe na przewóz rzeczy), uczciwość, sumienność i chęć do pracy Prawo jazdy kat. C + E