KELNER

Zakres obowiązków

Znajomość bieżącego menu.
Udzielenie informacji nt. składu potraw. Dbanie o odpowiednią estetykę potraw.
Urzymanie porządku i higieny w miejscu pracy.
Prezentacja potraw w formie bufetowej zgodnie z obowiązującymi standardami.

  • Miejsce pracy: Legionów 3, 05-825 Książenice, powiat: grodziski, woj: mazowieckie
  • Rodzaj zatrudnienia: Umowa zlecenie / Umowa o świadczenie usług
  • Wynagrodzenie brutto: od 21,83 PLN
  • Praca w systemie 2x2 po 12 godz. od pn. do nd. w godz. 6-18, 9-21.Umowa zlecenie - 3 miesiące z możliwością przedłużenia.
  • Data rozpoczęcia: 01.09.2020

Wymagania konieczne

  • Posiadane zawody: Kelner* (wymagany staż - lata: 3)
  • Wykształcenie: średnie ogólnokształcące, brak

Inne wymagania

Mile widziana znajomość języków obcych.