FRYZJER, BARBER

Zakres obowiązków

Utrzymywanie w czystości stanowiska pracy. Rzetelna praca, kultura osobista wobec klientów oraz pracodawcy. Robienie listy brakującego towaru potrzebnego do pracy. Dezynfekowanie narzędzi oraz stanowiska pracy po każdym kliencie.

  • Miejsce pracy: Rzeszów, powiat: m. Rzeszów, woj: podkarpackie
  • praca stała
  • Rodzaj zatrudnienia: Umowa o pracę na czas nieokreślony
  • Wymiar etatu: 1
  • Zmianowość: dwie zmiany
  • Wynagrodzenie brutto: od 2 600 PLN
  • System wynagradzania: Czasowy ze stawką miesięczną
  • Data rozpoczęcia: 15.08.2020
  • Data zakończenia: 14.08.2023

Wymagania konieczne

  • Wykształcenie: brak lub niepełne podstawowe, brak

Inne wymagania

artystyczna stylizacja zarostu męskiego, golenie brzytwą, strzyżenie męskie, wykonanie nowych technik koloryzacji, sombre, ombre, tuszowanie siwizny, trwała ondulacja, doświadczenie zawodowe pół roku