ELEKTRYK

Zakres obowiązków

praca w Dziale Utrzymania Ruchu w dużej firmie produkcyjnej z branży metalowej, wykonywanie przeglądów, remontów, aktywne diagnozowanie, usuwanie awarii, analizowanie przyczyn awarii oraz podejmowanie działań prewencyjnych, konserwacje parku maszynowego, konserwowanie stacji nn i sn, współpraca z pracownikami zespołu technicznego, produkcji

  • Miejsce pracy: UNII LUBELSKIEJ 3, 61-249 Poznań, powiat: m. Poznań, woj: wielkopolskie
  • Rodzaj zatrudnienia: Umowa o pracę na okres próbny
  • Wymiar etatu: 1
  • Zmianowość: jedna zmiana
  • Wynagrodzenie brutto: od 3 000 PLN
  • System wynagradzania: Czasowy ze stawką miesięczną
  • brutto
  • Data rozpoczęcia: 28.08.2020

Wymagania konieczne

  • Wykształcenie: zasadnicze zawodowe, brak
  • Uprawnienia: doświadczenie - 5 lat

Inne wymagania

min. zasadnicza szkoła zawodowa - kierunkowa elektryczna; min. 5 lat doświadczenia w pracy na podobnym stanowisku w utrzymaniu ruchu w zakładzie produkcyjnym; umiejętność czytania dokumentacji technicznej i wykorzystania w praktyce, praktyczna wiedza z zakresu sterowania maszyn; SEP do 15 kV E i D, mile widziane widziane uprawnienia pomiarowe; dodatkowe oczekiwania: brak przeciwwskazań do pracy na wysokości, umiejetność analitycznego myślenia i pracy w zespole, rzetelność i dbałość o szczegóły, samodzielność w wykonywaniu powierzonych obowiązków, dyspozycyjność