ELEKTROMONTER (NR 2455)

Zakres obowiązków

- montaż przewodów elektrycznych na pojeździe
- montaż wiązek i koszy kablowych
- montaż oświetlenia
- łączenie szaf elektrycznych

  • Miejsce pracy: Zygmunta Augusta 11, 85-082 Bydgoszcz, powiat: m. Bydgoszcz, woj: kujawsko-pomorskie
  • praca stała
  • Rodzaj zatrudnienia: Umowa o pracę na okres próbny
  • Wymiar etatu: 1
  • Zmianowość: dwie zmiany
  • Wynagrodzenie brutto: od 18 PLN
  • System wynagradzania: Czasowy ze stawką godzinową
  • Data rozpoczęcia: 01.09.2020

Wymagania konieczne

  • Wykształcenie: zasadnicze zawodowe, brak
  • Uprawnienia: obsługa elektronarzędzi, połączenie instalacji elektrycznej oraz skrzynek elektrycznych

Inne wymagania

[Inne] : wykształcenie na poziomie średnim zawodowym (elektrycznym, elektronicznym)teoretyczna i praktyczna wiedza z zakresu elektryki i elektronikiumiejętność praktycznego wykorzystywania przyrządów pomiarowychumiejętności manualne przy montażu zespołów elektrycznych i elektronicznych