DORADCA KLIENTA BIZNESOWEGO

Zakres obowiązków

pozyskiwanie i obsługa klientów, przeprowadzanie prezentacji i spotkań informacyjnych dla potencjalnych klientów, udzielanie informacji dotyczących możliwości finansowego wsparcia projektów, przeprowadzanie wstępnej analizy wniosków pożyczkowych, ocena zdolności kredytowej klientów oraz proponowanych zabezpieczeń prawnych

  • Miejsce pracy: Plac Kościuszki 7, 97-300 Piotrków Trybunalski, powiat: m. Piotrków Trybunalski, woj: łódzkie
  • Rodzaj zatrudnienia: Umowa o pracę na okres próbny
  • Wymiar etatu: 1
  • Zmianowość: jedna zmiana
  • Wynagrodzenie brutto: od 3 000 PLN
  • System wynagradzania: Czasowy ze stawką miesięczną
  • Data rozpoczęcia: 29.06.2020

Wymagania konieczne

  • Wykształcenie: wyższe (w tym licencjat), ekonomiczne

Inne wymagania

wymagane 2 letnie doświadczenie w obsłudze klienta biznesowego, znajomość rynku, doświadczenie w sprzedaży produktów finansowych, doradczych lub szkoleniowych, umiejętność budowania relacji z klientami, kompetencje interpersonalne, sumienność, uczciwość, wysoka kultura osobista