DIAGNOSTA

Zakres obowiązków

diagnostyka i naprawa samochodów osobowych i dostawczych
Godziny pracy: miedzy 8-18

  • Miejsce pracy: 10-687 Szczęsne 130, powiat: olsztyński, woj: warmińsko-mazurskie
  • Rodzaj zatrudnienia: Umowa o pracę na okres próbny
  • Wymiar etatu: 1
  • Zmianowość: jedna zmiana
  • Wynagrodzenie brutto: od 4 000 PLN
  • System wynagradzania: Czasowy ze stawką miesięczną
  • Pierwsza umowa na okres próbny, kolejna na czs określony
  • Data rozpoczęcia: 01.09.2020
  • Data zakończenia: 30.11.2020

Wymagania konieczne

  • Wykształcenie: zasadnicze zawodowe, techniczne

Inne wymagania

Uprawnienia "uprawniony diagnosta"