AUTOMATYK (NR 1876)

Zakres obowiązków

prace elektryczne i elektroniczne na terenie Inowrocławia, usuwanie awarii, zapobieganie awariom poprzez działania prewencyjne, udział w remontach i przeglądach maszyn i urządzeń automatyki, programowanie sterowników PLC, opracowywanie dokumentacji elektrycznej układów sterowania

  • Miejsce pracy: Składowa 1, 88-100 Inowrocław, powiat: inowrocławski, woj: kujawsko-pomorskie
  • Rodzaj zatrudnienia: Umowa o pracę na okres próbny
  • Wymiar etatu: 1
  • Zmianowość: jedna zmiana
  • Wynagrodzenie brutto: od 4 000 PLN
  • System wynagradzania: Czasowy ze stawką miesięczną
  • do uzgodnienia
  • Data rozpoczęcia: 31.08.2020
  • Data zakończenia: 30.11.2020

Wymagania pożądane

  • Wykształcenie: wyższe (w tym licencjat), techniczne

Inne wymagania

wykształcenie wyższe techniczne, doświadczenie w programowaniu sterowników PLC, dobra znajomość środowiska Siemens TIA Portal Simatic Step7 professional:dodatkowym atutem będzie znajomość: - Simotion engineering system Scout, - Simatic WinCC professional, mile widziana znajomość sterowników Mitsubishi, umiejętność czytania dokumentacji technicznej, umiejętność tworzenie dokumentacji (Instrukcja obsługi, ocena ryzyka, deklaracja CE), mile wdziana znajomość programów: SEE Electrical, znajomość sieci przemysłowych ( Profinet, Profibus, Ethernet/IP), znajomość języka angielskiego lub niemieckiego, samodzielność w działaniu, kreatywności i zaangażowania, uprawnienia energetyczne grupa I E, prawo jazdy kategorii B