ASYSTENT DO SPRAW KSIĘGOWOŚCI

Zakres obowiązków

Praca w dziale księgowości: księgowanie dokumentów, sporządzanie list płac i deklaracji ZUS;

  • Miejsce pracy: 1 Maja 1/1, 28-400 Pińczów, powiat: pińczowski, woj: świętokrzyskie
  • praca stała
  • Rodzaj zatrudnienia: Umowa o pracę na czas określony
  • Wymiar etatu: 1
  • Zmianowość: jedna zmiana
  • Wynagrodzenie brutto: od 3 500 PLN
  • System wynagradzania: Czasowy ze stawką miesięczną
  • Praca w godz. od 8.00 do 16.00
  • Data rozpoczęcia: 01.10.2020

Wymagania konieczne

  • Wykształcenie: wyższe (w tym licencjat), brak
  • Języki: angielski, w mowie - słaby, w piśmie - słaby
  • Uprawnienia: kurs "Pdstawy rachunkowości", kurs - komputerowa księgowość małych i średnich przedsiębiorstw, kurs "Pracownik ds.kadr i płac z obsługą komputerowych programów typu Płatnik i Kadry i Płace

Inne wymagania

[Umiejętność 1] : Znajomość programu komputerowego OPTIMA