No photo

POZOSTALI ROBOTNICY WYKONUJĄCY PRACE PROSTE W PRZEMYŚLE

Opublikowano: 18-04-2024

Wygaśnie: 07-05-2024

Opis

Zakres obowiązków: przenoszenie i przewożenie surowców, materiałów, wykonywanie prostych, powtarzalnych czynności wyrobów gotowych, ręczne sortowanie produktów lub komponentów, przenoszenie gotowych części i produktów z linii montażowej, przygotowywanie materiałów i narzędzi niezbędnych do produkcji, ręczne wykonywanie prostego demontażu maszyn i urządzeń przemysłowych pod nadzorem osób wyżej wykwalifikowanych, mycie i czyszczenie zdemontowanych podzespołów i części, ładowanie i rozładowywanie pojazdów, ciężarowe

Rodzaj umowy: Umowa zlecenie / Umowa o świadczenie usług

Zmianowość: nie dotyczy

Liczba godzin pracy w tygodniu: 40

Data rozpoczęcia: 07.05.2024

Data zakończenia: 06.05.2027

Wynagrodzenie brutto: od 4 432 PLN

Zawód: pozostali robotnicy wykonujący prace proste w przemyśle

Wymagania konieczne:

Wykształcenia:

brak lub niepełne podstawowe

Sposób aplikowania: za pośrednictwem urzędu

Nazwa urzędu pracy: Powiatowy Urząd Pracy w Piasecznie

Adres: Czajewicza 2/4, 05-500 Piaseczno, powiat: piaseczyński, woj: mazowieckie

Osoba do kontaktu: Dorota Drabek

Język aplikacji: polski

Wymagane dokumenty: CV

Logo CBOP

Informacje dodatkowe

Typ umowy: Umowa zlecenie / Umowa o świadczenie usług

Wymiar pracy: Niepełny etat

Musisz być zalogowany aby móc wysłać wiadomość