No photo

PRACA DLA STUDENTA - obsługa programów ArchiCAD i/lub AutoCAD

Opublikowano: 12-03-2021

Wygaśnie: 25-07-2022

Opis

W związku z intensywnym rozwojem, firma ABR Sp. z o.o. poszukuje do pracy najlepiej osoby uczącej się, do tworzenia rysunków technicznych.

OPIS STANOWISKA:

  • tworzenie rysunków technicznych za pomocą programów ArchiCAD i/lub AutoCAD
  • dostosowanie techniki wykonywanych grafik do oczekiwań zleceniodawcy

WYMAGANIA:

  • student / studentka
  • znajomość prawa budowlanego
  • znajomość programów ArchiCAD i/lub AutoCAD
  • kreatywność
  • podstawowa znajomość konstrukcji budowlanej

OFERUJEMY:

  • ciekawą pracę zapewniającą stały rozwój
  • praca zdalna lub stacjonarna (w przypadku pracy zdalnej, miejsce wykonywania pracy Mikołów)
  • możliwość ubiegania się o stypendium

CV wraz z portfolio prosimy przesyłać na praca@abrkontenery.pl

Informacje dodatkowe

Specjalne wymagania: Status studenta

Musisz być zalogowany aby móc wysłać wiadomość