Murarz - praca w BELGII Murarz - praca w BELGII

Murarz - praca w BELGII

Opublikowano: 18-01-2021

Wygaśnie: 02-06-2022

Opis

Firma Asia-Poland Cooperation poszukuje doświadczonych murarzy i pomocników murarza z doświadczeniem.

WYMAGANIA:

- doświadczenie w zawodzie murarza,

- prawo jazdy kat B (przynajmniej 1 osoba na parę),

- chęci i motywacja do pracy,

- komunikatywny język angielski.

ZAKRES OBOWIĄZKÓW:

- praca na budowie (domy, mieszkania),

- murowanie, układanie ścian poprzez układanie elementów nośnych (klinkier, cegła, spoiwo, bloczki gipsowe, ...),

- wykonywanie wnęk pod późniejsze instalacje i armaturę (wod-kan, elektryczność, kominy, ...).

OFERUJEMY:

- umowa o pracę, stawkę uzależnioną od doświadczenia,

- darmowe zakwaterowanie,

- możliwość wyjazdu grupą,

- atrakcyjne wynagrodzenie,

- opieka koordynatora na miejscu.

Zainteresowane osoby prosimy o przesłanie aktualnego CV na adres mailowy: info.asiapoland@gmail.com lub o telefon pod +48 791 009 750.

Informacje dodatkowe

Typ umowy: Umowa o pracę

Specjalne wymagania: Brak

Wymiar pracy: Pełny etat

Kadra kierownicza: Nie

Musisz być zalogowany aby móc wysłać wiadomość